Wodzisław
Vitally Food
Polski English Facebook Wodzisław
Strona główna O firmie Produkty Aktualności Kup online Przepisy Do pobrania Kontakt

Szanowni Państwo,

Początki istnienia naszej firmy sięgają lat sześćdziesiątych zeszłego stulecia. Zakłady Koncentratów Spożywczych "WODZISŁAW", powstałe w 1964 roku, szybko stały się uznanym w całym kraju dostawcą produktów pod hasłem "szybki obiad w pięć minut". Z biegiem czasu szeroko rozwinięta dystrybucja pozwoliła odnaleźć te produkty w każdym punkcie handlowym w Polsce, a marka "Wodzisław" kojarzyła się z doskonałym produktem wysokiej jakości.

W roku 2003 na fundamentach Zakładów Koncentratów Spożywczych "Wodzisław" S.A. powstała nowa firma - "AGRO- WODZISŁAW Sp. z o. o.", a w roku 2006 przekształciła się w "Agro-Wodzisław Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Sp.k. W oparciu o know-how, wyposażenie produkcyjne, wiedzę technologiczną i część personelu poprzedniczki, specjalizujemy się w produkcji wyrobów takich, jak koncentraty deserów, dodatki piekarnicze i kulinarne oraz zupy instant. W maju 2006 roku firma wzbogaciła swoją ofertę o zupełną nowość: Pesso - Kasze Makaronowe.

Natomiast w roku 2008 powróciła tradycja i na nowo na rynku pojawiły się doskonałe w smaku, wszystkim znane - dania gotowe. Oferowane produkty, charakteryzują się atrakcyjną szatą graficzną, ceną dostosowaną do zasobności polskiego konsumenta i co najważniejsze, wysoką jakością. Dbamy aby produkty miały wspaniały smak, a ponadto dostarczały organizmowi wielu wartości odżywczych oraz dużą porcję energii.

        Dążymy do uzyskania coraz wyższej jakości swoich produktów ku zadowoleniu klientów i własnej satysfakcji. Naszym celem jest stałe wychodzenie naprzeciw wymaganiom klientów, przewidywanie i zaspokajanie ich przyszłych oczekiwań. Tradycyjne receptury i nowoczesne technologie to idealny mariaż, decydujący o rosnącej atrakcyjności naszych produktów.

ZAPRASZAM DO CZĘSTEGO ODWIEDZANIA NASZYCH STRON.

Z poważaniem
Tomasz Oślizło
Prezes Zarządu

Copyright © 2009 Agro-Wodzisław,
Przetwarzanie danych osobowych (RODO)

wykonanie: Neone

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

32 455 10 51 sekretariat@agro-wodzislaw.pl